First Name
Last Name City School Class Ht. No. All Camp
1st Team
Foster Bridges Inman Landrum 2018 6’4 67 1st Team
Randall Litmon Charleston West Ashley 2018 6’5 82 1st Team
Isiah Moore Sumter Sumter 2017 6’7 14 1st Team
Dontavius King Greenville Legacy Early 2019 6’6 94 1st Team
Juwan Gary Columbia Gray Collegiate 2019 6’6 92 1st Team
Calvin Felder Sumter Sumter 2019 6’6 90 1st Team
Kyran Gray Hartsville Hartsville 2018 6’7 21 1s Team
Trae Hannibal Bishopville Hartsville 2019 6’2 52 1st Team
Shaman Alston Fort Mill Nations Ford 2019 6’5 79 1st Team
Malcolm Kennedy York York 2018 6’0 25 1st Team
2nd Team
Jamonty Williams Effingham Wilson 2018 6’7 102 2nd Team
Bradley Childers Gaffney Gaffney 2018 6’1 33 2nd Team
Chris Jamison Jr. Greer Legacy Early 2019 6’0 24 2nd Team
Dallaz Corbitt Elgin Heritage Academy 2019 6’8 105 2nd Team
Joshua Beadle Columbia Cardinal Newman 2021 6’2 47 2nd Team
Dillon Jones Columbia Keenan 2020 6’5 95 2nd Team
Lamatavous Collins North Augusta North Augusta 2018 6’4 68 2nd Team
Allen Williamson Florence Wilson 2019 6’4 78 2nd Team
Zach Baldinelli Inman Boiling Springs 2019 6’2 46 2nd Team
Travis Brown Jr. Columbia Dreher 2018 6’2 45 2nd Team
3rd Team
Omarion Byrd North Augusta North Augusta 2020 5’11 13 3rd Team
Crosby James Columbia Ridge View 2019 6’0 23 3rd Team
Samuel Brown Travelers Rest Traverlers Rest 2020 6’2 48 3rd Team
Jamal Walton Sumter Crestwood 2018 6’0 31 3rd Team
Marlow Gilmore Jr. Norway Hunter Kinard Tyler 2019 6’5 80 3rd Team
Gabe Bryant Dawsonville Dorman 2018 6’9 113 3rd Team
Keyan Mims Tega Cay York Prep 2020 6’5 84 3rd Team
Ryan Carfley Marion Wilson 2018 6’9 115 3rd Tam
Sean McCabe Fort Mill Nations Ford 2019 6’1 41 3rd Team
DJ Burns Rock Hill York Prep 2019 6’9 114 3rd Team
4th Team
Robert Braswell Blythewood Blythewood 2018 6’8 104 4th Team
Isaiah Caldwell Columbia Heathwood 2020 6’3 58 4th Team
Andrew Cox Walhalla Walhalla 2018 6’8 106 4th Team
Andrew Gardner Myrtle Beach Socastee 2018 6’7 99 4th Team
Russell Jones Columbia Westwood 2019 5’8 4 4th Team
Daniel Finney Columbia AC Flora 2019 6’6 91 4th Team
Christopher Fordham Goose Creek Goose Creek 2018 6’3 59 4th Team
CJ Plantin Pendleton Legacy Early 2020 6’4 73 4th Team
Jordan Burch Columbia Hammond 2020 6’5 88 4th Team
Khydarius Smith Fort Mill Nations Ford 2019 6’8 110 4th Team
Uzziah Dawkins Spartanburg Spartanburg 2018 6’2 49 4th Team