6’5 Jayan Walker (Combine Academy)

6’5 Isaiah Washington (Winston-Salem Christian)

6’11 Gabriel Mabor (Gaston Christian)

6’7 Maurio Hanson (Chambers)

6’7 Kameron Taylor (Carmel Christian)

6’4 Paul Jones (Combine Academy)

6’8 Richard Goods (Grimsley)

6’9 Isaiah Sutherland (United Faith)

6’10 Mason Hagedorn (Combine Academy)

6’3 Felipe Patino (Winston-Salem Christian)

6’4 Santana Lynch (Lake Norman)

7’0 Ebrima Jabbi (Combinie Academy)

5’10 Keenan Wilkins (Christ School)

6’4 Jordan Patton (Chambers)

6’5 Carlos Vazquez (Wayne Country Day)

6’6 Da’Mori Lytch (Quality Education)

6’3 Jermaurhiyun Anderson (Quality Education)

6’5 Xavier Johnson (Fayetteville Academy)

6’0 Josh Bullock (Northside Christian)

6’1 CJ Vaughn (Winston-Salem Christian)

6’8 Ty Outlaw (The Burlington School)

7’0 Harold Lee (Berean Baptist)

6’7 Jalik Nicholls (NC GBB)

6’2 Caden Bell (NC GBB)

6’1 CJ Alston (NC GBB)

6’5 Amari Latham (Goldsboro)

6’5 Camren Daniels (Southern Durham)

6’3 Gage Lattimore (Smith)

6’5 Jamias Ferere (Southern Guilford)

6’0 Delani Hammonds (Ardrey Kell)

6’6 Tyler Showatler (Butler)

6’4 Hampton Evans (Farmville Central)

6’5 Jucqarie Love (Southern Guilford)

5’11 Makel Smith (Morehead)

6’4 Brendan Bailey (Asheville Christian)

6’2 Kyrell Shaw (Northside Christian)

6’5 Jordan Durham (The Burlington School)

5’10 Isaiah Sanders (High Point Christian)

6’6 Ma’Kyi Butler (Grace Christian)

6’2 Stephen Quinn (Westminster Catawba)

6’2 DJ Boyce (United Faith)

6’6 Jeff Clark (New Garden Friends)

6’2 Peter Moye (South Mecklenburg)

6’1 Quasim Oden (Grace Christian)

6’5 Khyelle Ingram (Bull City Prep)

7’1 Daniel Mbaetake (Berean Baptist)

6’8 Brady Kester (Davidson Day)

6’6 Cal Barrett (Bishop McGuinness)

6’6 Kayleb Coles (Wayne Country Day)

6’1 Armani Henderson (Bull City Prep)

6’5 Isiah Lash (South Stokes)

6’7 Taky Prosper (Oak Ridge)

5’10 Matt Kirby (Greenfield)

6’3 J3 Swindell (Caldwell Academy)

6’8 Ahmed Jawo (Caldwell Academy)

6’1 Alik Lewis (Shining Light Academy)

6’5 Javier Ortiz (Southern Durham)

6’4 Lleyton Thomas-Johnson (Christ School)

6’2 Champ Hayden (North Charlotte Academy)

6’8 Braylon Barfield (Richmond)

6’7 Ben Gladieux (Crossroads Christian)

6’7 Josh Randolph (The Burlington School)

5’10 Javian Drake (Richmond)

6’2 Jamarion Wall (Richmond)

5’11 Fred Whitaker (Northwood)

6’3 Alius Bowser (West Charlotte)

6’5 Nic Levy (Charlotte Latin)

5’11 Elijah Green (Covenant Day)

6’8 John Holbrook (Hickory)

6’0 Markiest Houston (Rocky River)

5’8 AJ Parsley (Mooresville)

5’8 Jacob Lawton (Millbrook)

6’8 Luke Morgan (Wesleyan Christian)

6’3 Jalen Chambers (Mooresville)

6’4 Cameron McKinney (Parkwood)

5’11 Zeke Brock (Cape Fear Christian)

6’0 Cameron Gales (Thomas Jefferson)

6’4 Elijah Cathcart (High Point Christian)

6’8 Jeremiah McGrady (Westover)

6’6 Jacob Brandley (Combine Regional)

6’2 Dominic Payne (Trinity)

5’11 Charles Matheka (East Carteret)

6’4 Grant Dryden (Lake Norman)

6’3 Izaiah Littlejohn (Hickory)

6’3 Jordan Lineberger (Hickory)

6’6 Douglas Adiok (Gaston Christian)

6’6 Linwood Rowe (Trinity Christian)

6’2 Ryan Lewis (Charlotte Catholic)

6’0 Steven McLeod (Grace Christian)

6’5 Jake Leighton (Northwood)

5’11 Will Googins (Lake Norman)

6’7 Jeremiah Howard (Concord)

6’1 Andre Rudy (Concord Academy)

6’3 Xavier Whittaker (NC GBB)

6’5 Jonah Ridgill (Chatham Charter)

6’4 Marquez Rochelle (New Life Christian)

5’10 JJ Moore (Quality Education)

6’2 Coleman Lawhon (Davie County)

5’10 Bryson Heath (East Mecklenburg)

5’11 Kareem Osman (Grimsley)